Mobilbahis bonus

Ligue 1 Maç Özetleri

Ağustos 2018 senesinde başlayacak olan ve Mayıs 2019’a kadar sürecek olan Fransa liginin hazırlıkları Dünya Kupası’ndan sonra başlayacak. Dünya Kupası finaline çıkan Fransa Milli Takımı, gösterdiği performans sayesinde tüm dünyanın gözlerinin üzerine çevrilmesine neden oldu. Bu nedenle çoğu futbol sever kaçırdığı Fransa ligi maçlarına da bakıyor ve maç özetleri izle seçeneğiyle geçmiş Ligue 1 müsabakalarını değerlendiriyor. Siz de geçen sezonun en heyecanlı maçlarını internette bulabilir ve değerlendirmenizi yapabilirsiniz.

38 hafta süren Ligue 1 mücadelesinde toplamda 20 takım mücadele ediyor. 20 takımın kıyasıya yarıştığı mücadelelerin sonucunda en yüksek puanı yapan da şampiyonluk tahtına oturuyor. UEFA katsayılarına bakarak konuşacak olursak beşinxi sırada yer alan Fransa ligi gelecek sezonda büyük ilgi toplayacak.

PSG Maç Özetleri

PSG olarak kısaca söyleyebileceğimiz Paris Saint Germen, geçen sezonu şampiyon olarak kapatan takım olduğu için ligin de en ilgi çeken ismi oluyor. Fransa liginin kuvvetli isimlerinden olan takım tüm Avrupa çapında tanınıyor ve dünyaca ünlü futbolcuları da bünyesinde barındırıyor. Fransa ligi maç özetleri içerisinde en çok izlenme sayısına sahip olan takımlardan olan PSG, 2018- 2019 sezonunda da şampiyon olmak istiyor. 93 puanla geçen seneyi şampiyon kapatan ve sergilediği performansla herkesin takdirini kazanan takım heyecanlı maçlara da ev sahipliği yapıyor. Bu heyecanlı mücadeleleri siz de izleyebilir, takımın geçmiş maçlarının özet görüntülerine bakabilirsiniz.

Monaco Maç Özetleri

Monaco, geçen sezonu ikincilikle kapatan, Fransa Ligue 1’in en iyi isimlerinden biridir. Yıldız futbolcuları ve çoşkulu taraftarlarıyla tanınan Monaco, 38 haftalık mücadelenin 24’ünde sahadan galip ayrılarak iyi bir sezon çıkarmıştır. Dünya Kupası’ndan sonra lig için hazırlıklara başlayacak olan Monaco gelecek sene şampiyonluğu kıl payı kaçırmak istememekte ve kupayı kazanmak istediğini söylemektedir. Özellikle Paris Saint Germen ile oynadığı lig maçında 7-1’lik mağlubiyet alan ve bunu telafi etmek isteyen Monaco sıkı bir şekilde yeni sezona hazırlanmaktadır diyebiliriz. Taraftarlar transfer haberlerini yakından takip etmektedir.

Olympique Lyon Maç Özetleri

Ligue 1 maç özetleri alanında karşınıza sık çıkan takımlardan biri de Lyon’dur. Senelerdir Fransa’nın üst düzey liginde yarışan Lyon geçtiğimiz seneyi üçüncülükle kapatmış ve Monaco ile ciddi bir ikincilik yarışı vermiştir. Aralarında sadece 2 puan olan bu takımın karşılaşmaları da son derece heyecanlı geçmiştir. Gelecek sezon için Lyon’un da hazırlıklara başladığını ve iddialı olduğunu söyleyebiliriz.

  • PSG Maç Özeti

    Fransa Ligue 1 içerisinde yer alan Paris Saint Germen ve Monaco birbirine kıyasıya rakip o…
  • Olympique Lyon Maç Özeti

    Fransa liginde mücadele eden takımları daha yakından izlemek ve geçmiş sezon maçlarına bak…
  • Monaco Maç Özeti

    Fransa Ligue 1 içerisinde mücadele eden rakip takımlar Monaco v Paris Saint Germen, sık sı…
Load More Related Articles
Comments are closed.